SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Presenterfat 15143235
nr 1514 3235
Presenterfat
nysilver, Reliefdekor. Diameter: 44 cm
Kondition: slitage
måndag 9 januari 2023
kl 20:55:50
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.